Karamehmetoğlu: ‘Halkımızın yanında olmaya devam edeceğiz’

AK Parti Diyarbakır’ın Çermik ilçe başkanı Şehmus Karamehmetoğlu AK Parti’nin seçimlerden zaferle ayrıldığını belirterek AK Parti’yi tekrar iktidara taşıyan seçmenlere teşekkür etti.

  • Eklenme Tarihi: 25 Kasım 2015
  • Okunma: 470
  • Kategori: POLİTİKA

AK Parti Diyarbakır’ın Çermik ilçe başkanı Şehmus Karamehmetoğlu AK Parti’nin seçimlerden zaferle ayrıldığını belirterek AK Parti’yi tekrar iktidara taşıyan seçmenlere teşekkür etti. Karamehmetoğlu, yıllardan bu yana halkla içiçe olduklarını belirterek, “Halkımızın yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

AK Parti’nin iktidara geldiği günden bu yana Çermik’e yatırımın hız kesmediğini belirten AK Parti Çermik İlçe Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, “Yıllardır halkımızla iç içeyiz  göreve geldiğimiz günden buyana her zaman halkımızın yanında olduk ve olmayada devam ediyoruz. Gerek taziyelerde gerekse hastalarımızı ziyaretlerde,düğünlerinde, esnaflarımızı ziyaret ediyoruz.Yani iyi gün ve kötü günde hep Çermik’te halkımızın yanında olduk ve olmayada devam ediyoruz. Bize verilen görevi halkımıza layıkı ile yapmaya çalışıyoruz. Halkımıza ne yapsak azdır Çermik halkı başımızın tacıdır.İnsanımız asildir misafirperverdir saygılıdırlar asla şiddeti sevmezler ve şiddetide tasvip etmezler. Paylaşımcıdırlar her zaman sağduyudan yanadır  huzurdan yanadır kalkınmadan yanadır insanlıktan yanadırlar” diye konuştu.

Bütün görüşlere saygılarının olduğunu sözlerine ekleyen AK Parti Çermik İlçe Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, “Demokrasi baskı ile olmaz bütün görüşlere  saygımız sonsuzdur unutmayalımki ölümler asla fayda getirmez şiddet yakışmıyor insanımıza AKParti 14 yıldır iktidardadır Türk tarihinde çok önemli hizmetlere imza atmıştır sağlıkta Eğitimde ulaşımda ,yol su elektrik içme sularında okul yapmada fakir fukaraya  yardım etmede  çok sayamadığımız güzel hizmetleri  hiçbir parti böylesi bir hizmet yapmamıştır.

Çermik’te 8 derslik ve 12 derslik ,16 derslik okul yoktu  şuan bunların hepsi Ak parti döneminde yapıldı Ak parti demek huzur demektir gelecek demektir Kalkınma demektir hizmet demektir  hiçbir ayırım yapmadan hangi mensup hangi görüş olursa olsun hizmette ayırım yapmamıştır, yapmayan Türkiye Cumhuriyeti’nde tek parti Ak Parti’dir onun için halk tek başına iktidar dedi ve son noktayı halkımız koydu hiç kimsenin şüphesi olmasın AK parti güzel hizmetlere devam edecektir yoksulun yanında düşenin yanında olacaktır” dedi.

Etiketler:
YORUMLAR

Yorumunuz moderatörlerimiz onaylamadığı sürece sadece arkadaşlarınız tarafından görülecektir. İlginiz için teşekkür ederiz.

© 2014 Arz Haber. Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz!


YUKARI ÇIK
popüler cevap dünya atlası