Batman Üniversitesi Kampüs alanına çam fidanı dikimi

Batman Üniversitesi Batı Raman Kampüs alanına 100 adet çam fidanı dikildi.

  • Eklenme Tarihi: 09 Aralık 2015
  • Okunma: 467
  • Kategori: SOSYAL, TABİAT

Batman’da özel bir otelin Müdürü Turgay Genç ve otelin Genel Koordinatörü Hüseyin Aslan ile beraberindeki gazeteciler, sosyal sorumluluk projesi kapsamında Batman Üniversitesi Batı Raman Kampüs alanında 100 adet çam fidanını toprakla buluşturdu.

Batı Raman Kampüs alanına getirilen 100 adet çam fidanı, yapılan etkinlikle dikilirken, bu kapsamında kentte bir yeşil alan oluşturulması hedefleniyor.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Turgay Genç, sosyal sorumluluk bilinciyle kentte yeşillenme kültürünün halkta gelişmesi için böylesi bir etkinlik gerçekleştirdiklerini belirterek, herkesin bu bilinçle hareket etmesi gerektiğini söyledi.

Sosyal sorumluluk projelerine devam ettiklerini ifade eden Genç, “Burada diktiğimiz fidanlardan burada okuyan öğrencilerin ve öğretim görevlilerin çok fayda göreceklerine inanıyorum. Bu kapsamda 10 kızılçam fidanı diktik. Batman’a hizmet etmek için elimizden gelen çabayı sürdürmeye devam ediyoruz. Amacımız, Batman’ın daha yeşil bir kent haline gelmesini sağlamaktır. Kentte ağaçlanma çoğaldığı zaman şehir daha yaşanır hale gelecektir. Herkesin bu tarz kampanyalarla topluma örnek olması gerektiğine inanıyoruz. Bu tarz faaliyetlerimizle kentte hizmet etmeyi sürdüreceğiz.” dedi. (İLKHA)

Etiketler:
YORUMLAR

Yorumunuz moderatörlerimiz onaylamadığı sürece sadece arkadaşlarınız tarafından görülecektir. İlginiz için teşekkür ederiz.

© 2014 Arz Haber. Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz!


YUKARI ÇIK
popüler cevap dünya atlası