Sayan’dan Yeni Yıl kutlaması

AK Parti Ergani İlçe Başkanı Mehmet Şükrü Sayan, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

  • Eklenme Tarihi: 01 Ocak 2016
  • Okunma: 449
  • Kategori: POLİTİKA

Başkan Sayan, 2015 yılının gerek Ülke gerekse de dünya ülkeleri için oldukça önemli gelişmelere sahne olduğunu belirterek, “Ülkemiz büyük kalkınma ve demokratikleşme hamlesinin devamını 2015 yılında da durmadan devam ettirmiştir, bunun mutluluğunu hep beraber yaşamaktayız. Hedef 2023’e bizi bir yıl daha yaklaştıran, büyük ve güçlü yeni Türkiye idealine kavuşturacak olan bir yılı daha geride bıraktık.

Mutlaka ki geçen her yıl acılar ve sevinçlerle doludur.2015 yılı AK Parti’nin dolayısıyla yeni Türkiye’nin başarılarıyla dolu bir yıl olarak tarihteki yerini aldı. Acısıyla tatlısıyla hüznüyle coşkusuyla bir yılı daha geride bırakıyor, umut ve beklentilerle yeni bir yıla giriyoruz. 2016 yılının sorunların çözüldüğü, huzur ve güven ortamının sağlandığı, birlik ve beraberliğin pekiştiği, daha iyi hayat şartlarına ulaşıldığı ve çözüm sürecinin meyvelerini verdiği bir yıl olmasını Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyorum” dedi.

Etiketler:
YORUMLAR

Yorumunuz moderatörlerimiz onaylamadığı sürece sadece arkadaşlarınız tarafından görülecektir. İlginiz için teşekkür ederiz.

© 2014 Arz Haber. Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz!


YUKARI ÇIK
popüler cevap dünya atlası