Ay, Bismil’in gururu oldu

Türkiye Teakvando Turnuvasında Türkiye üçüncüsü olan Bismil İlçesi Atatürk Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi’nde öğrenim gören Hüseyin Emre Ay Bismil’in gururu oldu.

  • Eklenme Tarihi: 26 Ocak 2016
  • Okunma: 548
  • Kategori: SPOR

Türkiye Teakvando Turnuvasında Türkiye üçüncüsü olan Bismil İlçesi Atatürk Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi’nde öğrenim gören Hüseyin Emre Ay Bismil’in gururu oldu. Bismil Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nde açılan Teakvando kursuna giden Hüseyin Emre Ay, Şubat ayı içerisinde Avrupa’da düzenlenecek Teakvando Şampiyonasında Türkiye’yi temsil edecek. Ay’ı makamında kabul eden Bismil İlçe Milli Eğitim Müdürü Aydın Ak, Hüseyin’in sporda başarılı olduğu kadar derslerinde de başarılı olduğunu vurgulayarak, “1. dönem sonu takdir alarak başarısını kanıtlamıştır. Milli eğitim olarak öğrencilerimizin akademik başarısı yanında, kültürel, sanatsal ve sportif alanlarda da başarılı olması gerektiğini vurguluyoruz. Öğrencilerimizin bu vurguyu almaları halinde başarının devamlı olacağını ve bu başarılın öğrencilerimizin her zaman yanında olduğumuzu onların destekleyeceğiz” dedi.

YENİ ARDA TURAN’LAR NEDEN ÇIKMASIN?

Sağlıklı bireyler, huzurlu bir toplumun ancak geleceğimiz olan gençleri iyi yetiştirmek ve onlara yardımcı olmakla mümkün olabileceğine işaret eden Ak, “Gençleriniz ne ile ilgilenirse gelecekte bizi bekleyen sonuç aynıdır. Gençlerimiz çok yetenekli. Katıldıkları her turnuvalarda başarılı oluyorlar. Onlara hedefler belirleyip bu işin en iyisini yapabileceğini aşılamamız gerekir. Yeni Arda Turanlar neden çıkmasın. İnsan isterse yapamayacağı hiçbir şey yoktur.Yeter ki gençlerimiz kendilerine güvenip ben yapabilirim diyebilsin” diye konuştu.

HABER : YILMAZ ACU

Etiketler:
YORUMLAR

Yorumunuz moderatörlerimiz onaylamadığı sürece sadece arkadaşlarınız tarafından görülecektir. İlginiz için teşekkür ederiz.

© 2014 Arz Haber. Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz!


YUKARI ÇIK
popüler cevap dünya atlası