Final Okulları Doktorları unutmadı

Diyarbakır Final Okulları 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle doktorlar için kahvaltılı program düzenledi.

Final Okulları Doktorları unutmadı

Diyarbakır Final Okulları 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle doktorlar için kahvaltılı program düzenledi. 

Düzenlenen etkinliğe İl Sağlık Müdürü Dr. Sait Avar ve birçok doktor aileleriyle katıldı. 

Böyle bir etkinlik ile doktorları unutmadıkları için Final Okullarına teşekkür eden İl Sağlık Müdürü Dr. Sait Avar, “14 Mart Tıp Bayramı münasebetiyle bizleri unutmayan ve bizlerin yanında olan Final Okulları’nın bu etkinliğini taktir ediyor doktor arkadaşlarım adına kendilerine teşekkür ediyorum” dedi. 

Diyarbakır Final Okulları Kurucusu Şahin Otu ise, “En güç koşullarda bile sağlık hizmetlerinin her alanında özveriyle çalışan, tüm doktorlarımızın 14 Mart Tıp Bayramını kutladık, bu kutsal mesleğe verdikleri emeklerden dolayı teşekkürlerimizi sunduk. Böyle bir organizasyonla da kendilerini misafir ederek bu anlamlı günün mutluluğunu beraber yaşadık” diye konuştu. 

Türkiye’nin saygın okulları arasında olmanın haklı gururunu da yaşadıklarını dile getiren Final Okulları Kurucusu Şahin Otu, “Başarı üzerine başarı yakalayan öğrencilerimiz ile ismimizden sıkça söz ettiriyoruz. Bu durum bizi mutlu ediyor. Final Okulları olarak eğitim başarımızın yanı sıra sosyal sorumluluk alanında da toplumun her kesimiyle bir arada olup, proje üretmeye devam edeceğiz” dedi.

Haber : Yılmaz Acu

 

Etiketler:
YORUMLAR

Yorumunuz moderatörlerimiz onaylamadığı sürece sadece arkadaşlarınız tarafından görülecektir. İlginiz için teşekkür ederiz.

© 2014 Arz Haber. Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz!


YUKARI ÇIK
popüler cevap dünya atlası