Gazi Yaşargil Eğitim Araştırma Hastanesi’ne Taş atandı

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde bir süredir boş olan Başhekimliğe Doç. Dr. Mahmut Taş atandı.

Gazi Yaşargil Eğitim Araştırma Hastanesi’ne Taş atandı

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde bir süredir boş olan Başhekimliğe Doç. Dr. Mahmut Taş atandı.

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde boşalan Başhekimlik görevine Diyarbakır’da Acil Tıp alanında hastalara sağlık hizmeti veren başarılarıyla adından sıkça söz ettiren Doç. Dr. Mahmut Taş atandı.

Türkiye’deki sağlık sisteminde revizyona gidildiği yönünde haberlerin geldiği sağlık sektöründe ilk değişikliğin Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yapıldı. Diyarbakır ve Türkiye genelinde bir çok hastanede yönetici ve sekreter kadrolarının değişileceği belirtilirken Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Doç.Dr. Mahmut Taş’ın atanması sevinç yarattı.

Sorunlar yumağı haline gelen ve bitmek bilmeyen sorunlarla hastaları ve hasta yakınlarını canından bezdiren Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne atanan Doç. Dr. Mahmut Taş  vatandaşlarda heyecan yarattı. Diyarbakır’da acil tıp alanında hastalarına sağlık hizmeti veren ve hastalarının gönlünde taht kuran Doç.Dr. Mahmut Taş’ın başhekim olarak atandığını duyan vatandaşlar hastanenin sorunlarının yakın zamanda düzeleceği umudunu taşıdıklarını söyledi.

Öncelikle sağlık hizmetlerinde beklenen ve istenen hizmetin verilmesi gerektiğini ifade eden Başhekim Doç.Dr. Mahmut Taş, “İlimizde yaşayan insanlarımızın sağlığı bizim için her şeyden önemli. Sağlık konusunda gereken hizmeti en iyi şekilde verilmesini sağlayarak, Diyarbakır dışına hasta sevklerini durdurmak istiyoruz. Sağlık hizmeti, tüm birimleri ve personeliyle bir ekip işidir. Ben ve tüm çalışma arkadaşlarımla birlikte sağlık hizmetlerinde güzel işler yapmak istiyoruz. Diyarbakır halkı hizmetin en iyisine layıktır’’ dedi.

Haber : Yılmaz Acu

Etiketler:
YORUMLAR

Yorumunuz moderatörlerimiz onaylamadığı sürece sadece arkadaşlarınız tarafından görülecektir. İlginiz için teşekkür ederiz.

© 2014 Arz Haber. Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz!


YUKARI ÇIK
popüler cevap dünya atlası