İstanbul’dan Geldiler Şifayı Gazi Yaşargil Hastahanesinde buldular.

Prof.Dr. Yusuf Yağmur'dan başarılı 2 ameliyat daha.

İstanbul’dan Geldiler Şifayı Gazi Yaşargil Hastahanesinde buldular.

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Kliniği eğitim sorumlusu Prof. Dr. Yusuf Yağmur yaptığı başarılı ameliyatlar serisine bir yenisini daha ekledi. Prof. Dr. Yusuf Yağmur, İstanbul’dan gelen iki hastasını başarılı ameliyatlar ile eski sağlıklarına kavuşturmayı başardı.

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Kliniği eğitim sorumlusu Prof. Dr. Yusuf Yağmur, sleeve gastrektomi (tüp mide) operasyonunu gerçekleştirdi. Prof. Dr. Yusuf Yağmur tarafından ameliyat olan iki hasta daha sağlığına kavuştu. İstanbul'dan gelen tüp mide ameliyatı olan 2 bayan hasta sağlıklarına kavuşarak taburcu oldular.

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Kliniği Eğitim Sorumlusu Prof.Dr. Yusuf Yağmur, başarılı bir ameliyata imza attı. Yaptığı başarılı ameliyatlar serisine bir yenisini daha ekledi.

İstanbul’da ikamet eden ve Prof.Dr. Yusuf Yağmur’un ameliyatı sayesinde eski sağlığına kavuşan evli ve 24 yaşındaki Melike Dilan Demir “İstanbul’da ikamet ediyorum. 100 kilogram kilom vardı. Ameliyat olduktan kısa süre sonra 93 kiloya indim.Sayın Prof. Dr Yusuf Yağmur hocayı istanbul’da akrabalarım yakınlarım çevremdeki insanlar çok met ediyorlardı onun için eşimle konuştum karar verdik Diyarbakır’a geldik. Sağolsun Yusuf Hocam  herhangi bir randevu vermeden hemen yatışımı yaptı tetkikler yapıldıktan sonra ameliyat kararı verdi ve durumumu bana anlattı  bende güven duydum ameliyatımı oldum ve fazla kilolarımı boş yere taşıyordum  ayaklarım ağrıyordu, yoruluyordum  stres çok hayli fazlaydı, inanın çok ilgi gösterdiler doktorlardan  ve hemşirelerden temizlikçi personeline kadar  bir dediğimizi iki etmediler sanki yakınlarıyız gibi ilgi gösterdiler ,çok mutluyum ne kadar dua etsem azdır Allah razı olsun ve İstanbul’da bir özel hastaneden farkı yoktur söyleyebilirim. Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde, özel hastanede ne yapılıyorsa buradada aynı hizmetler yapılmaktadır ve özel hastanelerde   para istiyorlar  bizim hiçbir paramızda gitmedi zaten sağlık güvencemiz var dediler yeterlidir  dediler ve devlet hastanelerinde özel hastanelerdede randevu veriyorlar uzun bir süre. Sayın Yusuf hocamız çok değerlidir ne kadar dua etsem azdır. Diyarbakır gerçekten de güzel bir insanlık şehridir anlatıldığı gibi değil. Lanet olası bu terör olayları olmazsa  daha güzel olurdu kınıyoruz bu olayları yapanları lanetliyoruz. Tarihi ve turistik  yerleri Diyarbakır’da gezmek isterdik olaylar olmasaydı.  İnşallah olaylar son olur bizlerde Diyarbakır’ı gezip görmek isteriz. Hepsine sonsuz teşekkür ediyorum." dedi.

108 kilogram olan ve ameliyat sonrası 97 kilograma düşen bir başka hasta 30 yaşındaki Zehra Aslıhan ise, “İstanbul’da ikamet etmekteyim.   Aşırı kilomdan dolayı çok rahatsızlık duyuyordum .nefes darlığı çekmekteydim uzun bir yürüyüş yapamıyordum yoruluyordum  ayaklarım ağrıyordu uyku düzenim ister istemez bozulmuştu.  Her tarafta araştırıyordum  ameliyat olmak için Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Prof. Dr. Sayın Yusuf  Yağmur  hocamızın haberlerini en fazla internet haber sitelerinde gördüm ve aradım telefonla  Yusuf hocamıza ulaştım  ve görüşmemde ameliyat olmam için destek istedim randevu veriniz söyledim gelin dediler ve Diyarbakır’a geldik ve  hastaneye yatışım

yaptılar tüm tetkik ve tahlillerimi yaptılar her şeyi sık dokuyup incelediler  ameliyat yat kararı çıktı  hepsine sonsuz teşekkür ediyorum Allah razı olsun" ameliyatımı şok şaşırdık odalar özel çok ilgi var hastaya verilen değer ortada demek ki memnunuz anlatıyoruz hiç unutmayacağız bu bize yapılan insanlığı   o kadar güzel değerli bir hocadır SayınYusuf  Yağmur hocamız kelimelerle anlatamıyorum güler yüzlü ikna kabiliyeti çok yüksek inanın Allah razı olsun. Tüm personeller bizlerde çok ilgi gösterdiler  böylesi bir hastanede ameliyat olmanın mutluluğunu yaşadım ,çok isterdim Diyarbakır gezip görmek ne yazıkki olaylar olduğu için gezemedik inşallah gelip gezmek kısmet olur gerçektende çok güzel bir şehirdir Diyarbakır şuan çok iyiyim  obezitede tek adres Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesidir. Söyleyebilirim hiçbir masrafımızda gitmedi  sağlık güvencemiz var yeterlidir dediler” Allah Devletimizin eksikliğini vermesin diye konuştular.

Etiketler:
YORUMLAR

Yorumunuz moderatörlerimiz onaylamadığı sürece sadece arkadaşlarınız tarafından görülecektir. İlginiz için teşekkür ederiz.

© 2014 Arz Haber. Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz!


YUKARI ÇIK
popüler cevap dünya atlası