Mağaza çalışanlarına başarı sertifikası‏

NCITY Alışveriş ve Yaşam Merkezi Diyarbakır’da bir ilki gerçekleştirerek bünyesinde yer alan mağaza çalışanlarına yönelik düzenlediği eğitimin ardından başarı sertifikası verdi.

Mağaza çalışanlarına başarı sertifikası‏
  • Eklenme Tarihi: 08 Nisan 2016
  • Okunma: 445
  • Kategori: EĞİTİM

NCITY Alışveriş ve Yaşam Merkezi Diyarbakır’da bir ilki gerçekleştirerek bünyesinde yer alan mağaza çalışanlarına yönelik düzenlediği eğitimin ardından başarı sertifikası verdi.

Diyarbakırlıların uğrak mekanı olan ve alışveriş sektöründe rakiplerini geride bırakan NCITY Alışveriş ve Yaşam Merkezi bir ilki gerçekleştirerek bünyesinde yer alan mağazaların tüm çalışanlarına, satış danışmanlarına, AVM yönetimine yönelik Liderlik ve Danışmanlık Akademisi ile işbirliği içerisinde ‘Etkin İletişim ve kariyer Planlama’ eğitimleri verdi.

Yönetim Danışmanı ve Eğitimci? Müslim Alacali tarafından verilen eğitimler doğrultusunda mağazalarda görev yapan 80 personele eğitimin ardından başarı sertifikaları verildi. Başarı sertifikaları personellere düzenlenen törenle takdim edilirken, eğitimin çok verimli geçtiği ve bundan sonra bu tür eğitimlerin devam edileceği belirtildi.

Düzenlenen seminer hakkında bilgi veren NCITY Alışveriş ve Yaşam Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı iş adamı Ahmet Aydın, Diyarbakır halkına daha iyi bir hizmet vermek adına bu tür eğitim çalışmaları yaptıklarını belirterek, “Seminerde; kariyer planlaması yaparken, vizyon-misyon ve hedefler belirlendi. Personelin bu hedeflere ulaşma yolunda ilerlerken nelere dikkat etmeleri gerektiği konuları üzerinde duruldu. Seminerde özellikle değişim ve gelişim kavramlarının bireysel farkındalık ve sorumluluk alarak gerçekleşeceği vurgulanarak, hedef ve tutarlı çaba varsa her bireyin düşlediği hayallerine ve hedeflerine ulaşabileceği mesajlar verildi” dedi.

Etiketler:
YORUMLAR

Yorumunuz moderatörlerimiz onaylamadığı sürece sadece arkadaşlarınız tarafından görülecektir. İlginiz için teşekkür ederiz.

© 2014 Arz Haber. Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz!


YUKARI ÇIK
popüler cevap dünya atlası