Diriliş Derneği Ergani İlçe Başkanlığı’na Cihat Kaya getirildi

Merkezi Ankara’da bulunan Diriliş Derneği il başkanlıklarının yanı sıra ilçe başkanlıklarını da oluşturulmaya devam ediyor. Diriliş Derneği Diyarbakır İl Başkanlığı Ergani İlçe Başkanlığı’nı da oluştu...

Diriliş Derneği Ergani İlçe Başkanlığı’na Cihat Kaya getirildi
  • Eklenme Tarihi: 11 Mayıs 2016
  • Okunma: 419
  • Kategori: POLİTİKA

Merkezi Ankara’da bulunan Diriliş Derneği il başkanlıklarının yanı sıra ilçe başkanlıklarını da oluşturulmaya devam ediyor. Diriliş Derneği Diyarbakır İl Başkanlığı Ergani İlçe Başkanlığı’nı da oluşturdu, başkanlığa ise Cihat Kaya getirildi.

Türkiye’de bir çok bölge ve ilçede başkanlıklar oluşturan ve kısa süre içerisinde güzel çalışmalara imza atan Diriliş Derneği Diyarbakır İl Başkanlığı, ilçe başkanlıklarını oluşturmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Yenişehir ilçe başkanlığını oluşturan dernek bu kez Ergani ilçe başkanlığını oluşturdu. Ergani ilçe başkanlığına ilçe halkı tarafından sevilen 38 yaşında evli ve 4 çocuk babası siyasetle uğraşan Cihat Kaya getirildi. Diriliş Derneği adı altında Ergani adına güzel çalışmalar yapacaklarını belirten Diriliş Derneği Ergani İlçe Başkanı Cahit Kaya, “Bana bu onurlu görevi vermeleri beni çok sevindirdi. Ergani’ye güzel hizmetler yapacağız. Ergani’ye hizmet bana şereftir. Halkımız çok güzel insanlardır, asla şiddetten yana değil, güzellikten yanadır. Bizler de halkımız için sözde değil özde çalışacağız halkımızın yanında olacağız, halkımızın sorunlarını çözümümü için elimizden geleni yapacağız tabela derneği asla olmayacağız bir ekip kuracağız yoksulun yardıma muhtaç hastalarımızın yanlarında olacağız, elimizden geleni yapmaya çalışacağız” diye konuştu.

Böyle onurlu bir görevi kendisine layık gören herkese teşekkür ettiğini de belirten Kaya açıklamalarını şöyle sürdürdü:

"Bana bu önemli görevi veren Diriliş Genel Başkanı Hasan Türksel’e ve Diriliş Başkanları Derneği Güneydoğu Anadolu Bölge ve Diyarbakır İl Başkanı Fatma Coşar’a sonsuz teşekkür ediyorum. Halkımızın sesi olacağız lafla değil, icraatlarımızla geleceğiz, reklam derdine düşmeyeceğiz, devletimizin yanında olacağız, el birliği ile güzel hizmetlere imza atacağız. Tüm STK’ları ve daire müdürlerini ziyaret edeceğiz. Yapacağımız hizmetler Allah için olacaktır artık yeter halkımız huzur istiyor, teröre kimse destek vermiyor, analarımız ve bacılarımız dul kaldı, binlerce yetim çocuklarımız oldu, binlerce askerimiz, polisimiz şehit oldu. Binlerce vatandaşımız acımasızca öldürüldü, ne kazanıldı, hep kaybedildi, biz insanca yaşamak istiyoruz artık. Allah devletimizin eksikliğini vermesin. Devamlı mazlumunun sesi olacağız”.

Tüm il ve ilçe başkanlıklarını hızlı bir şekilde oluşturmaya devam ettiklerini belirten Diriliş Başkanları Derneği Güneydoğu Anadolu Bölge ve Diyarbakır İl Başkanı Fatma Coşar ise, “Tüm il ve ilçe teşkilatlarımızı hızla başkanlıkları atıyoruz. Cihat Kaya arkadaşımız da bir değerdir. Ergani ilçemizde halk tarafından sevilen bir kişiliğe sahiptir, güzel hizmetler yapacağına inancımız tamdır. İnançlı insanlarla davamıza gönül veren insanlarla yola çıktık. Allah hayırlı etsin. Gün geçtikçe büyüyoruz, güzel hizmetlerle halkımızın ve devletimizin yanında olacağız" diye konuştu.

Etiketler:
YORUMLAR

Yorumunuz moderatörlerimiz onaylamadığı sürece sadece arkadaşlarınız tarafından görülecektir. İlginiz için teşekkür ederiz.

© 2014 Arz Haber. Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz!


YUKARI ÇIK
popüler cevap dünya atlası