Bayramda cep telefonunu elimizden bırakmadık

4 günlük bayram tatili boyunca vatandaş, özellikle mobil internetten ayrılmadı. Milyarlarca dakika konuşup, yakınlarımıza mesaj yağdırdık.

Bayramda cep telefonunu elimizden bırakmadık
  • Eklenme Tarihi: 09 Temmuz 2016
  • Okunma: 361
  • Kategori: EKONOMİ

Ramazan Bayramı'nda cep telefonları elimizden düşmedi. İletişim dolu bir Ramazan Bayramı geçirdik. Operatörlerin verileri de bunu gözler önüne serdi.

ŞİMDİYE KADARKİ EN FAZLA İLETİŞİM TRAFİĞİ

Turkcell, arefe ve Ramazan Bayramı'nı kapsayan 4-7 Temmuz tarihleri arasında şimdiye kadarki en fazla iletişim trafiğinin yaşandığını duyurdu.

7 MİLYON GB DATA KULLANILDI

4 gün boyunca toplamda 7 milyon GB data kullanarak rekora imza atan Türkcell müşterileri, bayram süresince 1.3 milyar dakika konuşurken, 769 milyon SMS gönderdi. Bayram boyunca BiP üzerinden gönderilen mesaj sayısı ise 25 milyonu aştı.

4 MİLYON GB MOBİL İNTERNET

Vodafone da abonelerinin arefe ve Ramazan Bayramı'nı kapsayan 4 günde yaklaşık 823 milyon dakika ses, 639 milyon SMS ve 3.9 milyon GB mobil internet kullanımıyla yeni bir rekora imza attığını duyurdu.

2 KAT ARTTI

Ramazan Bayramı'nı mobil internet üzerinden bayramlaşarak geçiren Vodafone'luların mobil internet kullanımı geçen yıla göre 2 kattan fazla arttı.

Etiketler:
YORUMLAR

Yorumunuz moderatörlerimiz onaylamadığı sürece sadece arkadaşlarınız tarafından görülecektir. İlginiz için teşekkür ederiz.

© 2014 Arz Haber. Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz!


YUKARI ÇIK
popüler cevap dünya atlası