Barışcan, klibinin bir bölümünü Çanakkale'de çekti.

Barışcan, klibinin bir bölümünü Çanakkale'de TRUVA ATI önünde çekti.

Şirinim şarkısıyla müzik dünyasına yeniden merhaba diyen Barışcan, klibinin bir bölümünü Çanakkale'de TRUVA ATI önünde çekti.Şarkının sözlerinde geçen Kral ile Truva Atına bir gönderme yapılan klipte çok renkli görüntüler yer alıyor. Bu şarkı özellikle çocukların seveceği, eğlenceli, şıkır şıkır bir remix .

Şarkının klibini Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Radyo ve Televizyon Bölümü çekti. Klip yönetmeni; bölümün öğretim görevlisi Gökhan Akça, klibin sanat yönetmenliğini ise eşi Övgü Yağız Akça yaptı. Klibin büyük bir bölümü 18 Mart Üniversitesi stüdyolarında greenbox yöntemi ile gerçekleşti. Mekan olarak Çanakkale TRUVA ATI önü ve çeşitli tarihi mekanlar seçildi. Klipte Barışcan’a Ton TV’nin güzel ve başarılı sunucusu Çiğdem Korkmaz ve bir palyaço eşlik etti. Barışcan klipte çok renkli ve eğlenceli kostümler giyip, hayvan yüz makyajları da yaptırdı.

Söz ve müziği Barışcan’a ait ŞİRİNİM'in düzenlemesini genç yeteneklerden Tezcan Erol yaptı. Kayıtları Erdinç Şenyaylar stüdyosunda yapılan şarkının prodüktörü Neşe Demirkat Karayol.. Ayrıca şarkıya Erdinç Şenyaylar gitarıyla eşlik ediyor.

Etiketler:
YORUMLAR

Yorumunuz moderatörlerimiz onaylamadığı sürece sadece arkadaşlarınız tarafından görülecektir. İlginiz için teşekkür ederiz.

© 2014 Arz Haber. Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz!


YUKARI ÇIK
popüler cevap dünya atlası