Y.İ.Ö.O 4/A Sınıfının muhteşem mezuniyeti

Diyarbakır Yenişehir ilk öğretim okulu 4/A son sınıf öğrencileri düzenledikleri dillere destan bir mezuniyet gününde doyasıya eğlendiler

Y.İ.Ö.O 4/A Sınıfının muhteşem mezuniyeti
  • Eklenme Tarihi: 26 Mayıs 2017
  • Okunma: 316
  • Kategori: EĞİTİM

Diyarbakır Yenişehir ilk öğretim okulu 4/A son sınıf öğrencileri düzenledikleri dillere destan bir mezuniyet gününde doyasıya eğlendiler

2016-2017 eğitim ve öğretim yılının tamamlanmasına az bir süre kala 4/A son sınıf Öğretmeni ve öğrencileri tarafından mezuniyet günü yapıldı.

Düzenlenen organizasyonda sınıf Öğretmeni tarafından organize edilen yılsonu mezuniyet programına 56 öğrenci katıldı.

Programda öğrencilerin şık giyimleri gözden kaçmazken, duygulu anlar muhabirlerimiz tarafından gözlerden kaçmazken pastaların yenilmesinin ardından dillere destan bir gün yaşandı.

Türkçe şarkıların seslendirildiği günde Diyarbakır’a has delilo ve halay çeken 4/A öğrenciler öğretmenine okudukları şiirlerle de günü renklendirdiler.

Diyarbakır’da da sayılı başarılı okullar arasında yer alan Diyarbakır Yenişehir ilk öğretim okuluna ve  organize edenlere Teşekkür ederiz..

Sınıf Öğrencilerinden Aldığımız açıklamalar bizleri bir hayli duygulandırdı 4/A Sınıfı Öğrencilerinden Efe ŞERAN  “Çok sevdiğimiz arkadaşlarla 4 yıl boyunca çok güzel uyum içerisinde okuyup anlatılmayacak kadar mutluluğumuzu yaşadık biraz dargınlıklar kırgınlıklar oldu. Hiçbir zaman kin gütmedik hep saygı sevgi çerçevesinde güzel günler geçirdik burada emeği geçen başta değerli Öğretmenimiz Bülent Tacar'a Teşekkür bir ömür boyu Borçluyuz diye dille getirdi..

İrem ılğın Öz Adlı Öğrenci ise Okul müdürümüz Muharem Akkum değerli müdür yardımcılarımız öğretmenlerimiz ve tüm okulda olan personellere haklarını ödeyemeyiz. Her zaman kalbimizde yerleri var olacaktır  ve asla unutmayacağız. Kendilerine sonsuz teşekkür ediyoruz” dedi.

Okumanın, en büyük zenginlik olduğunu da sözlerine ekleyen. İrem Ilğın Öz ve Efe Şeran “Okul müdürümüzün izni ile böyle bir gün düzenleme kararı aldık bizleri kırmayıp izin verdiler. Efe Şeran ve Ilgın Öz .Muhteşem bir gün düzenledik ve doyasıya arkadaşlarla eğlendik 4 yıl boyunca Yoğun dönem geçirdik stresi üzerimizde attık.

Bizlerde Diyarbakır Bölge Haber ve Basın Ajansı Haberdiyarbakir.Org Yönetimi  olarak tam kadro Yanlarından olmaktan onur duyduk bizlere haber konusunda yardımcı ola bilirmisiniz dediler yönetim olarak olsun sorun değil sizler bizim canlarımızsınız sizler gibi güzel değerli öğrencilere kapımız ve gönlümüz açıktır her zaman yanınızdayız’ dedik, çok mutlu oldular. Allah razı olsun ve günümüzü yaptık hiçbir sıkıntı yaşatmadıklarını dile getirdiler basın mensupları da  olarak bizlerde çok memnun kaldık her şey dört dörtlüktü” diye konuştu.

Diyarbakır Bölge Heber ve Basın Ajansı Haberdiyarbakir.Org Yönetimi Adına Sayın Doç.Dr.Berfu İlter Hanım Efendi, Diyarbakır Bölge Müdür Sayın Süleyman Karaarslan  İl Müdür ve Haber Basın Yetkilisi Nusret Bilgiç “Değerli öğrencilerimizin bu mutlu gününde yanlarında olmaktan onur duyduklarını dile getirdiler.

Gazeteci ve Basın Mensubu Olarak Kapımız herkese açıktır değerli kardeşlerimizin talepleri oldu bizde yardımcı olduk yeter ki mutlu olsunlar ve çok güzel bir gün geçirdiler. Herhangi bir sıkıntı yaşatmadılar hepsi bir birinden pırlanta cevherli saygılı kardeşlerimiz doyasıya eğlenip bizleri de mutlu ettiler onların mutluluğu bizim mutluluğumuzdur” ortak açıklama ifadelerinde bulundular.

Haber : Ali Şeran, Süleyman Karaarslan, Berfu İlter, Nusret Bilgiç

Etiketler:
YORUMLAR

Yorumunuz moderatörlerimiz onaylamadığı sürece sadece arkadaşlarınız tarafından görülecektir. İlginiz için teşekkür ederiz.

© 2014 Arz Haber. Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz!


YUKARI ÇIK
popüler cevap dünya atlası