Mardin'de mühimmat ele geçirildi

Mardin’in Nusaybin ilçe kırsalında polis ve jandarma ekipleri tarafından yapılan aramalarda çok sayıda mühimmat ele geçirildi.

Mardin'de mühimmat ele geçirildi
  • Eklenme Tarihi: 23 Kasım 2017
  • Okunma: 157
  • Kategori: GÜNCEL

Mardin'in  Nusaybin ilçe kırsalında polis ve jandarma ekipleri tarafından yapılan aramalarda çok sayıda mühimmat ele geçirildi.

Mardin Valiliğinden yapılan açıklamada; ele geçirilen mühimmat ve malzemelere incelenmek üzere el konulduğu belirtildi. Açıklamada, " Mardin İl Emniyet Müdürlüğü ve  Mardin İl Jandarma Komutanlığına bağlı ekiplerce, ilimiz  Nusaybin ilçesi Kuruköy kırsal alanında yapılan arazi taraması sırasında; 15 metre kablo, 30 litrelik bidon içerisinde EYP, çok sayıda EYP düzeneği, elektrik ve manyetik fünyeler ile EYP yapımında kullanılan yardımcı malzemeler, 200 metre kablo, 1 adet el bombası, 1 adet leşker yeleği, 1 adet kumanda düzeneği ele geçirilmiştir. Ele geçen malzemelere incelenmek üzere el konulmuş olup; bölge halkımızın desteğiyle huzur ve güvenliği sağlamak maksadıyla, terörle mücadele kapsamında yürütülen operasyonların kararlılıkla devam edecek" denildi.

Etiketler:
YORUMLAR

Yorumunuz moderatörlerimiz onaylamadığı sürece sadece arkadaşlarınız tarafından görülecektir. İlginiz için teşekkür ederiz.

© 2014 Arz Haber. Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz!


YUKARI ÇIK
popüler cevap dünya atlası