Türkiye'ye 25 mağaza açılacak

Diyarbakırlı işadamı Karavil tarafından ''Fecra Home'' ile markalaştırılan mağazanın açılışına başlandı

Türkiye'ye 25 mağaza açılacak
  • Eklenme Tarihi: 11 Mart 2018
  • Okunma: 314
  • Kategori: EKONOMİ

Diyarbakırlı işadamı Karavil tarafından ''Fecra Home'' ile markalaştırılan mağazanın açılışına başlandı

Abdülkadir Karavil Grup tarafından ''Fecra Home'' adıyla markalaştırılan ev aletlerinden oluşan mağazanın açılışına başlandı.

İnşaat, mobilya, enerji, gayri menkul  yatırımlarıyla Diyarbakır'da 2 bini aşkın kişiye istihdam sağlayan Abdülkadir Karavil Grup tarafından ev aletlerinden oluşan yeni bir marka oluşturuldu.

''Fecra Home''  adıyla markalaştırılan mağaza, dekorasyon, mutfak, banyo, küçük ev aletleri, çeyiz paketleri, tablolar ve ev tekstil ürünlerini kapsıyor.

Abdülkadir Karavil Grup Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Karavil, Diyarbakır çıkışlı yeni bir marka oluşturmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Türkiye genelinde 3'ü Diyarbakır olmak üzere 8 mağaza açtıklarını belirten Karavil, bu yılın sonuna kadar Türkiye genelinde 18 mağaza daha açacaklarını belirtti.

Karavil, şöyle dedi:

 ''Diyarbakır merkezli yeni bir marka oluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Diyarbakır için ne yapsak azdır. Açtığımız mağazalarla yüzlerce kişiye istihdam sağlamak da ayrı bir mutluluk. Bizim bütün hayalimiz Diyarbakır'ın daha iyi bir yere gelmesidir. Bu kentten para kazanan herkesin bu kente de yatırımını yapması gerektiğine inanıyoruz. Bu bir vefa borcudur.''

Karavil, Fecra Home'u Türkiye'nin yanı sıra uluslararası pazara açılması çalışmalarını da yürüttüklerini kaydetti.

 

Etiketler:
YORUMLAR

Yorumunuz moderatörlerimiz onaylamadığı sürece sadece arkadaşlarınız tarafından görülecektir. İlginiz için teşekkür ederiz.

© 2014 Arz Haber. Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz!


YUKARI ÇIK
popüler cevap dünya atlası