Sur'da Yontürk dayanışması

Ana Parti Diyarbakır Eski İl Başkanı Fikri Yontürk, Diyarbakır'ın Sur İlçesi'nde AK Parti'den belediye başkan adayı olan amcası oğlu Şafak Yontürk'e destek olmak için yaşadığı İzmir'den Diyarbakır'a gelerek seçim çalışmalarına katıldı.

Sur'da Yontürk dayanışması
  • Eklenme Tarihi: 03 Mart 2019
  • Okunma: 8951
  • Kategori: GÜNCEL

31 Mart'ta gerçekleştirilecek yerel  seçimlerde AK Parti'den Diyarbakır'ın Sur İlçe Belediye Başkan Adayı olaan Şafak Yontürk'e herkesimden destek geliyor. İzmir'de yaşayan ve Şafak Yontürk'ün amcası oğlu olan Ana Parti Diyarbakır Eski İl Başkanı Fikri Yontürk'te destek olmak adına Diyarbakır'a gelerek seçim çalışmalarına katıldı. 
Sur Belediye Başkan Adayı Şafak Yontürk ile seçim çalışmalarına katılarak kendisine destek olan Ana Parti Diyarbakır Eski İl Başkanı Fikri Yontürk, "Amcaoğlum olan Sur Ak Parti Diyarbakır Belediye Başkan Adayı Şafak Yontürk'e destek için İzmir'den Diyarbakır'a geldim. Kendisine aile olarak güvenimiz tam. Bende İzmir'de ikamet ediyordum, amcamoğluna destek olmak adına seçimler boyunca Diyarbakır'a gelerek kendisiyle olmaya karar verdim. 

Mahalle 

mahalle, sokak sokak, köy köy gezerek yapılacak hizmetlerden bahsederek kıymetli adayımız Şafak Yontürk için vatandaşlarımızdan oy istiyoruz. Allah'ın izni ile Şafak Yontürk beyi Sur İlçe Belediye Başkanı yapacağız. Şafak Yontürk'ün en güzel hizmeti yapacağından hiçde kimsenin şüphesi olmasın artık hizmet zamanıdır  halkımıza güveniyoruz sahip çıkacaklar" dedi. Gittikleri yerlerde büyük bir misafirperverlik ile karşılaştıklarını da sözlerine ekleyen Ana Parti Diyarbakır Eski İl Başkanı Fikri Yontürk, "Sağolsunlar yakınlarımız akrabalarımız köylülerimiz çok büyük misafirberverlik göstererek bizleri ağırlıyorlar, bizlerde Allahın izni ile halkımıza layık olmaya çalışacağız el birliği ile hizmet edeceğiz. Bugün buradayız yarında halkımızın içinde olacağız halkımızın sorunlarına elbirliği ile çözüm getireceğiz. Halk hizmet istiyor. Sur ilçemiz hizmete susamış   1 Nisan'da başkanlığı hep birlikte kutlayacağız" diye konuştu. 


HABER:YILMAZ ACU

Etiketler:
YORUMLAR

Yorumunuz moderatörlerimiz onaylamadığı sürece sadece arkadaşlarınız tarafından görülecektir. İlginiz için teşekkür ederiz.

© 2014 Arz Haber. Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz!


YUKARI ÇIK
popüler cevap dünya atlası