Eski vekil Ferit Bora'dan Ali Aktay'a destek

31 Mart'ta gerçekleşecek olan yerel seçimlerde Saadet Partisi'nden Diyarbakır'ın Hani İlçe Belediye Başkan Adayı olan Ali Aktay'a toplumun herkesiminden destek geliyor.

Eski vekil Ferit Bora'dan Ali Aktay'a destek
  • Eklenme Tarihi: 03 Mart 2019
  • Okunma: 7676
  • Kategori: GÜNDEM

Seçim çalışmaları kapsamında dur durak bilmeden ziyaretler düzenleyen Aktay'a Refah Partisi döneminde iki kez milletvekilliği yapmış ve iki dönemde Hani Belediye Başkanlığı yapmış olan Ferit Bora'dan destek geldi. 
31 Mart'ta gerçekleşecek olan yerel seçimlerde Saadet Partisi'nden Diyarbakır'ın Hani ilçe Belediye Başkan Adayı Ali Aktay, sokak sokak, mahalle mahalle, köy köy gezip seçim çalışmaları yapıyor. 

Hani'de gitmedik seçmen bırakmayan Ali Aktay'a her kesimden destek geliyor. Son olarak bir dönem Diyarbakır Milletvekilliği yapmış ve Hani eski belediye başkanlarından Ferit Bora'da Ali Aktay'a seçim çalışmaları kapsamında destek olmak amacıyla Hani'ye geldi. Ferit Bora,nın yeğeni olan Ali Aktay'a seçim çalışmaları süresince destek olmak amacıyla birlikte gezerek Aktay için oy istedi.  
Ali Aktay'ın dürüst ve saygın bir kişilik olduğunu ve öte yandan kendisinin de yeğeni olduğunu belirten Ferit Bora bu sebepten kendisine destek olmak istediğini söyledi. Ali Aktay ile birlikte köyleri gezdiğini ve köylülerin kendilerine yoğun ilgi gösterdiğini de belirten Bora, "Ali Aktay dürüst ve saygınlğı ile tanınan bir yeğenimizdir.
Hani'de çok sevilir hani ilçemize güzel hizmetler yapacağından hiçbir şüphem yoktur genç dinamik azimli  bir  insan sevgisi ,ile  güler yüzlü dürüst bir insandır yardımseverdir. Allah kısmet ederse  Hani Belediye Başkanı o olur. Hani ilçemiz çok geri kalmıştır  tüm akraba ve dostlarıma hemşerilerime Ali Aktay'a sahip çıkmaları gerektiğini söyledik. 
Kendilerine temiz ve dürüst insana oy veriniz ki sizlere hizmet etsin dedik onlarca  köyleri  gezdik ve Ali Aktay yeğenimiz için oy istedik. Bu sırada ilgi hayli fazlaydı, ilgi alakalarından dolayı tüm vatandaşlarımıza sonsuz teşekkür ediyorum" diye konuştu.  
 

Etiketler:
YORUMLAR

Yorumunuz moderatörlerimiz onaylamadığı sürece sadece arkadaşlarınız tarafından görülecektir. İlginiz için teşekkür ederiz.

© 2014 Arz Haber. Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz!


YUKARI ÇIK
popüler cevap dünya atlası