Vali Güzeloğlu’ndan MÜSİAD’a iadeyi ziyaret

Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, geçtiğimiz gün kendisini ziyaret eden Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Diyarbakır Şube Başkanlığı’na iadeyi ziyarette bulundu. Vali Güzeloğlu’nun ziyaretinde MÜSİAD Başkanı Mehmet Bakır Eza ve Yönetim Kurulu Üyeleri hazır bulundu.

Vali Güzeloğlu’ndan MÜSİAD’a iadeyi ziyaret
  • Eklenme Tarihi: 14 Mart 2019
  • Okunma: 5823
  • Kategori: GÜNDEM

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Diyarbakır Şube Başkanı Mehmet Bakır Eza ve yönetim kurulu üyeleri ziyaretler kapsamında geçtiğimiz günlerde Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu’nu makamında ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi verdi. 

Bilgi alışverişinin ardından Eza ve yönetim kurulu üyeleri ziyaretlerine devam etti. Kendisine yapılan nezaket ziyaretini karşılıksız bırakmayan Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu’da MÜSİAD Diyarbakır Şubesine iadeyi ziyarette bulundu. MÜSİAD Diyarbakır Şube Başkanı Mehmet Bakır Eza ve yeni yönetim kurulu üyelerine başarılar dileyen Vali Güzeloğlu, yeni yönetimin hayırlı olmasını diledi. Kendilerine yapılan bu iadeyi ziyaretten mutluluk duyduklarını dile getiren Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Diyarbakır Şube Başkanı Mehmet Bakır Eza’da MÜSİAD yönetimi adına  Vali Güzeloğlu’na teşekkür etti. Konuyla ilgili kısa bir açıklama yapan Başkan Eza, “Biz MÜSİAD Diyarbakır Şubesi’nin yeni yönetim kurulu olarak kamu kurum amirlerine ziyaretlerde bulunuyoruz.


Ziyaretlerimiz kapsamında sayın valimiz Hasan Basri Güzeloğlu’nu da ziyaret ederek çalışmalarmız konusunda bilgi verdik. Kendisi de nezaket göstererek bize ziyarette bulundu. Kendisine MÜSİAD olarak teşekkür ediyoruz” diye konuştu.  
 

HABER :YILMAZ ACU

Etiketler:
YORUMLAR

Yorumunuz moderatörlerimiz onaylamadığı sürece sadece arkadaşlarınız tarafından görülecektir. İlginiz için teşekkür ederiz.

© 2014 Arz Haber. Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz!


YUKARI ÇIK
popüler cevap dünya atlası