Kurban Bayramınız kutlu olsun.

  • Eklenme Tarihi: 16 Ağustos 2018
  • Okunma: 181
  • Yazar: Ali Şeran

Toplumsal Birliği Sağlayan Milli Birlik Ve Beraberliğin Vazgeçilmez Unsurları Olan Bayramlar, İnsanlar Arasındaki Karşılıklı Sevgi Ve Saygının Perçinlendiği, İnsanların Birbirleriyle Olan Dargınlıklarını Unuttukları, Kardeşçe Kucaklaştıkları, Hoşgörünün Ve Barışın Egemen Olduğu Müstesna Günlerdir.Hepimiz İçin Büyük Anlamlar Taşıyan, Birlik Ve Beraberliğimizi Kuvvetlendiren, Dostluk Ve Barış Ortamı Oluşturan Bu Bayramı, En Güzel Şekilde Değerlendirmeli Ve Birbirimizi Sevgiyle Kucaklamalıyız.

Büyük Bir Millet Olma Şuuru İçerisinde; Barış Ve Huzur İklimimizi, Kardeşlik Hukukumuzu Zehirlemek, Ülkemizi Ekonomik Saldırılarla Çökertmek İsteyen Karanlık Güçlerin Hain Emellerini Boşa Çıkarmalı, Kardeşlik Duyguları İçerisinde Huzur Ve Güven Dolu Aydınlık Bir Geleceği Hep Birlikte İleriye Taşımalıyız.Bu Anlamı Günde, Aziz Şehitlerimizin Ve Kahraman Gazilerimizin Bizlere Kutsal Bir Emaneti Olan Yakınları, Eşleri, Çocukları, Yaşlı Ana Ve Babaları Asla Yalnız Kalmayacaktır. Hem Devletimizin, Hem De Milletimizin Kolları Onları Daima Şefkatle Saracaktır.

Hedefimiz; Huzur Ve Güven Ortamında, İlimizi Bulunduğu Yerden Daha İleriye Götürmek, Hizmetin En Güzeline Layık Olan Değerli Halkına Da Daha İyi BirYaşam Kalitesi Sunacak Hizmetler Üretmektir.HoşgörüDuyguları İle Birbirine Kenetlenen, Kardeşlik Ve Yardımlaşmanın Eşsiz Hazzı İle Tek Yürek Olan Değerli Hemşerilerimizin, Kurban Bayramını Tebrik Eder, Ülkemize Ve Tüm İnsanlığa Barış, Huzur Ve Mutluluk Getirmesini Dilerim.

Gazeteci Savaş Muhabiri Ali Şeran Basın / Press

Etiketler:
YORUMLAR

Yorumunuz moderatörlerimiz onaylamadığı sürece sadece arkadaşlarınız tarafından görülecektir. İlginiz için teşekkür ederiz.

© 2014 Arz Haber. Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz!


YUKARI ÇIK
popüler cevap dünya atlası