ANATOLİA TANI VE BİYOTEKNOLOJİ A.Ş. Halka Arz Oluyor

  • 20 milyon+3 milyon (ek satış)= 23 milyon adet.
  • 2 gün fiyat aralığı ile talep toplama.
  • Fiyat İstikrarı Var.
  • İşlem Kodu ANGEN
  • AK Yatırım Aracıdır

ANATOLİA TANI VE BİYOTEKNOLOJİ A.Ş. Halka Arzı Hangi Dağıtım Yöntemiyle Gerçekleşecek?

ORANSAL Dağıtım Yöntemiyle Gerçekleşecektir.

ANATOLİA TANI VE BİYOTEKNOLOJİ A.Ş. Hangi Kurumlardan Talep Toplayacak?

Oransal Dağıtım Olduğu İçin Onaylı İzahname Yayınlanınca Konsorsiyum Üyeleri Belli Olur.

ANATOLİA TANI VE BİYOTEKNOLOJİ A.Ş. Ne Zamana Halka Arz Olacak?

Bununla İlgili Tarih Belirtilmemiştir.

ANATOLİA TANI VE BİYOTEKNOLOJİ A.Ş. Finansal Tablolar

ANATOLİA TANI VE BİYOTEKNOLOJİ A.Ş. Tarafından Verilen Taahhütler

ANATOLİA TANI VE BİYOTEKNOLOJİ A.Ş. Halka Arz Gelirinin Kullanım Yerleri

Uluslararası Pazarlarda Büyüme
Şirket, halka arzdan elde edeceği gelirin %50’si ile uluslararası pazarlarda büyümeyi hedeflemektedir. Büyüme hedefleri kapsamında Şirket aşağıdaki planlamayı yapmaktadır.

Şirket Satınalma Veya Ortaklıklar Fırsatlarının Değerlendirilmesi
Şirket, halka arz gelirinin %30’u ile büyümesini hızlandırmak amacıyla aşağıda özetlenen alanlarda uygun gördüğü fırsatları değerlendirmeyi planlamaktadır.

AR-GE Faaliyetleri İçin Daha Fazla Kaynak Sağlanması
Şirket, halka arz gelirinin %20 ‘sini AR-GE faaliyetlerine ayırarak çeşitli ülkelerinden gelen yeni ürün isteklerinin daha hızlı biçimde geliştirilmesini, gerektiğinde katma değer yaratacak şekilde farklı üreticilerin cihazlarıyla da sistem entegrasyonu yapılmasını, mevcut modüler cihaz projesini hızlandırılmasını ve daha önce üzerinde çalışılmayan yeni ürün ve teknolojiler üzerinde çalışmalar yapılmasını hedeflemektedir.

İzahnameyi Okuyup Sizlere Aktarmak Yaklaşık 1 Saat Aşağıdaki Reklama Tıklamak 1 Saniye Arkadaşlar Bİzlere Yardımcı Olmak İçin Aşağıdaki Reklama Bir Kez Olsun Tıklayınız.
ŞİRKET HAKKINDA;

Anatolia Tanı ve Biyoteknoloji A.Ş., 2010 yılında 5 kişilik bir kadroyla, İstanbul Kadıköy’de kuruldu. Anatolia Geneworks markasıyla kısa sürede dünya pazarına açılan Anatolia, benimsediği çoklu büyüme stratejisiyle çok geniş bir ürün paneli oluşturdu. 10. yılı itibarıyla %100 Türk sermayeli, İstanbul merkezli uluslararası bir şirket olan Anatolia; Dünya Sağlık Örgütü (WHO)’nün 4 farklı virüs üzerine yeni global test referans standartlarının belirlenmesi çalışmalarına (‘’WHO Collaborative Study’’) davet ettiği ilk ve tek Türk üreticidir. Türkiye’nin ilk; * Yüksek duyarlılıklı ve IVD-CE sertifikalı Hepatit C, Hepatit B, Hepatit D kitlerini, * Multipleks patojen tespit panel kitlerini, * Manyetik kürecik bazlı nükleik asit izolasyon kitlerini, * DNA/RNA izolasyon ve PCR kurulum robotunu, * Multipleks GDO ve tür tayin kitlerini, * Oral, antiviral direnç mutasyon analiz DNA dizileme kitlerini, * Salgının yayılımından hemen önce tüm dünyanın kullanımına sunulan ilk IVD-CE sertifikalı güvenilir SARS-CoV-2 Real-Time PCR kitini tasarlayan ve üreten Anatolia, 4 kıtada milyonlarca kişinin sağlığına katkı sağlamaktadır.

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir