Elite Naturel Organik Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. Halka Arz Bilgileri

 • 12.000.000+2.400.000 Toplam 14.400.000 Adet Hisse Satılacaktır.
 • Fiyat Aralığı İle Talep Toplayacak.
 • Halk Yatırım Arza Liderlik Edecektir.

Elite Naturel Organik Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş Halka Arzı Hangi Dağıtım Yöntemiyle Gerçekleşecek?

 • Yurt İçi Bireysel Yatırımcıya ORANSAL Dağıtım.
 • Yurt Dışı Kurumsal Ve Yurt İçi Kurumsala Halk Yatırımında Önerileri Dikkate Alınarak Şirket Tarafından Karar Verilecektir.

Elite Naturel Organik Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş Halka Arz Tarihi Belli Mi?

 • Bu Yıl İçinde Gerçekleşmesi Bekleniliyor.

Elite Naturel Organik Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş Hangi Kurumlardan Talep Toplayacak?

 • Oransal Dağıtım Olduğu İçin Daha Sonra Belirlenecek Olan Konsorsiyum Üyeleri Tarafından Talep Toplayacak. Halk Yatırım Konsorsiyum Lideri.

Elite Naturel Organik Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş Finansal Tablolar

Elite Naturel Organik Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş Halka Arz Gelirini Nerelerde Kullanacak

 • Plantasyon Faaliyetleri: Halka arz gelirlerinin %33-40’ının organik ham madde tedarikinde kullanılması;
  Şirket organik ham madde (üretimde kullanılan meyve ve sebzeler) tedarikinde kendi kendine yeter duruma gelmeyi hedeflemektedir. Bu kapsamda gerçekleştirmeyi planladığı plantasyon faaliyetleri kapsamında gerek arazi alımları gerekse Orman Genel Müdürlüğü ve Milli Emlak Genel Müdürlüğü’nden kiralamak suretiyle 4.000 dönüm arazide plantasyon çalışmaları başlayacaktır.
 • Elektrik Üretim Faaliyeti; Halka arz gelirinin %7-10’unun Güneş Enerji Santrali yapımında kullanılması ;
  Şirket Başkent Organize Sanayi Bölgesindeki 3.300 m2’lik kapalı fabrika binasının çatı katına 750 kW gücüne Güneş Enerji Santrali kurarak lisansız elektrik faaliyetinde bulunmayı hedeflemektedir.
 • Pazarlama Faaliyetleri: Halka Arz gelirlerinin %7-10’unun E-Ticaret alanında gerçekleştirilecek yatırım ve alt yapı çalışmalarında kullanılması;
  Şirket hali hazırda global sektörde oldukça aktif konumdadır ve gelirlerinin büyük kısmı doğrudan veya iştirakleri yoluyla yurt dışı satışlarından elde edilmektedir. Bu doğrultuda Şirket marka bilinirliğini daha da artırarak özellikle E-ticaret alanında büyümeyi hedeflemektedir.
 • Kısa ve uzun vadeli borçlarının ödenmesi: halka arz gelirlerinin %40-53’ünün kısa ve uzun vadeli borçların ödenmesinde kullanılması

Bizler Vazifemizi En İyi Şekilde Yerine Getirdik Sizlere Kaliteli Bir Haber Yaparak. Sıra Sizde Emek İçin Bizler İçin Aşağıdaki Reklama Tıklar Mısınız?


Şirket Hakkında:

1998’den beri sürdürülebilirlik, izlenebilirlik, esneklik ve düşük maliyet gayesi ile kendi bahçelerimizde organik ürünler yetiştiriyoruz. Organik ve izlenebilir tohumlarımızı temiz ve tarım ilacı karıştırılmamış verimli topraklarla buluşturuyor, sağlıklı üretim için çalışıyoruz. Bunları yaparken adil ticaret kapsamında, adil ücret ve her sene hasat garantisi ile desteklediğimiz 8200’den fazla sözleşmeli ve eğitimli çiftçimiz ile birlikte meyve ve sebzelerimizi tarlalarımızdan özenle topluyoruz. Toplanan ürünlerimizi işleme tesislerimizde işliyor ve güvenle paketliyoruz. Kimyasal veya katkı maddesi eklemediğimiz meyve ve sebzelerimizin tarladan nihai ürüne kadar olan yolculuğunu temiz bir şekilde tamamladıktan sonra, siz değerli müşterilerimiz ve iş ortaklarımıza sunuyoruz.

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir