Anasayfa Halka Arz Haberleri MANAS ENERJİ YÖNETİMİ A.Ş. Halka Arz Oluyor

MANAS ENERJİ YÖNETİMİ A.Ş. Halka Arz Oluyor

by Halka Arz Haber Editörü

Manas Enerji Yönetimi A.Ş. Arzının Onaylı İzahname Bilgileri

 • 7.800.000 Lot Halka Arz Olacak.
 • Arz Fiyatı 9.90 ₺
 • EŞİT Dağıtım Olacaktır.
 • Tera Yatırım Aracılık Edecektir.
 • Halka Açıklık Oranı 39.40%
 • Halka Arz İskontosu 20.00%

Manas Enerji Yönetimi A.Ş. Hangi Kurum,Bankalardan Talep Toplayacak ?

 • Bütün Kurumlardan Talep Edebilirsiniz

Manas Enerji Yönetimi A.Ş. Ne Zaman Talep Toplayacak ?

 • 13/14 Temmuz 2021 Tarihlerinde
 • 10.30-13.00 Saatleri Arasında

Manas Enerji Yönetimi A.Ş. Finansal Tablolar

Manas Enerji Yönetimi A.Ş. Şirket Taahhütleri

Manas Enerji Yönetimi A.Ş. Halka Arz Geliri Ve Maliyetleri

HALKA ARZ GELİRİNİ NEREDE KULLANACAK ?

 • %30’u ile finansman yüklü fazla olan kısa vadeli borçların kapatılması.
 • %15’in Ar-Ge ve yeni yatırımlar için kullanılması.
 • %55’i ile işletme sermayesi ihtiyacı için kullanılması,bu kapsamda stok, sözleşmesi imzalanmış projelerin finansmanı özkaynaklardan karşılanması planlanmaktadır. 

Arkadaşlar Emeklerimize Masraflarımıza Karşılık Herşeyden Önce 250 Sayfalık İzahnameyi Sizlere Aktarmak Büyük Zaman Bunlar İçin Sizlerden Tek Dileğim Bizlere Yardımcı Olabilmeniz İçin Lütfen Aşağıdaki Reklama Tıklayınız. Bizler Bu Şekilde Motive Oluyoruz Teşekkür Ederim.
Manas Enerji Yönetimi Hakkında

1996 yılında tamamen yerel sermaye ve teknoloji ile kurulan Manas, akıllı sayaç sistemlerine dayalı olarak geliştirdiği ürünler ve çözümler ile sektörde yenilikçi bir firma konumuna gelmiştir. Geniş ürün yelpazesi ve gelişmiş teknolojik çözümleri ile müşterilerine çözüm ortağı olan Manas; gaz dağıtım şirketlerinin, belediyelerin, su idarelerinin, elektrik dağıtım şirketlerinin ve aynı zamanda özel ve kamu kurumlarının ihtiyaçlarına başarıyla cevap vermektedir. Manas’ın, elektro-kontrollü gaz, su, ısı ve elektrik sayaçlarında ayrıca AMR, M2M, AMI ve Uzaktan Sayaç Kontrol Sistem Çözümlerinde uzmanlığı vardır.30 u aşkın mühendis ve diğer çalışanlardan oluşan 224 kişilik kadrosu ile Manas, AR&GE çalışmaları sayesinde geliştirdiği ürün ve fikirlerdeki yeniliklerle kendini rakip firmalardan ayırt etmeyi başarmıştır.

Manas, satıcı-müşteri ilişkisinin ötesinde, işletmelerinin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde bir çözüm ortağı olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Ürettiği yüksek kalitede ve hassasiyetteki sayaç sistemleri ile yıllardır sektörde yerleşmiş olan kalıpları değiştirmeyi başaran Manas,  Türkiye’deki sayaç parkuru kalitesinin de yükseltilmesine, sayaçlardaki ölçüm doğruluğunun ve tutarlılığının artırılması yoluyla işletmelerin faturalandıramadığı miktarların ciddi bir şekilde azaltılmasını sağlamakta ve çok değerli enerji ve su kaynaklarının korunmasına katkıda bulunmaktadır.

Manas olarak, Enerji yönetimi sektöründe kalite odaklı bir yaklaşımla tüm paydaşlarımıza ürün ve hizmet sunarken, güvenilir ve sürdürülebilir değer yaratmayı amaçlıyoruz. Bu ilkemiz doğrultusunda ulusal ve uluslararası tecrübemizi gelişen teknoloji ile birleştirerek başarılı projeler yaratmayı, yatırımcılara kaliteli hizmet vermeyi ve bu süreçte yetkin çalışanlarımızla enerji yönetimi alanında hizmet veren sektördeki en iyi şirketlerden biri olmayı hedeflemekteyiz.

Kartal Yenilenebilir Enerji Üretim A.Ş. Arz Bilgileri İçin Tıklayınız

Escar Turizm Taşımacılık Ticaret A.Ş. Arz Bilgileri İçin Tıklayınız

error: ArzHaber\\\'den Selamlar. Lütfen İçerik Kopyalamayın. Başarı böyledir :)